...

Yenilikçi, Modern
ve Güvenli Çözümler.

...

Mobil Yoklama

Mobil uygulama üzerinden yoklama alabilir ve e-okul'a aktarabilirsiniz. Derse katılmayan öğrencinin velisi anında haberdar edilir.

...

Sınav Planlama

Online olarak ortak sınavları hazırlayabilir, öğrencileri sınıflara kelebek sınav sistemi ile dağıtabilirsiniz. Oturma planına mobilden erişilebilinir.

...

Ders Dağıtım Programı

Online yönetim panelimizden çok hızlı bir şekilde haftalık ders dağıtımını yapabilir, bunu da mobil uygulamamızdan takip edebilirsiniz.

...

Mesajlaşma

Mobil uygulama içerisinden istediğiniz sınıfa, öğretmene, öğrenciye ve veliye ücretsiz mesaj, görsel(video, resim), doküman(pdf) yollayabilirsiniz.

...

Ders Etkinliği

Öğrencilere ders etkinlikleri(ödevler) verip, bu etkinlikleri kontrol edebilirsiniz. Veliler anlık olarak bildirim ile bilgilendirilir.

...

Akıllı Tahta

iOkul akıllı tahta kontrol teknolojisi ile okulunuzun akıllı tahtalarını mobil uygulama üzerinden kilitleyebilir ve kapatabilirsiniz.

...

Davranış Puanı

Öğrencilerinize davranış puanları vererek onları ödüllendirebilirsiniz. Öğrenci raporunda bu puanlar görüntülenir.

...

Veli Görüşmesi

Veliler, öğretmenle görüşmeden önce randevu talebinde bulunur ve öğretmenin randevu talebini onaylaması ile birlkte görüşme gerçekleşir.

...

Yemek Listesi

Okulunuzda düzenli olarak yemek veriliyorsa, liste sisteme tanımlandığında mobil uygulama içerisinden takip edilebilinir.

...

Anket

Sistemden anket oluşturup; okulunuzdaki kitleye (öğrenciler, veliler, öğretmenler) bu anketi sunup, anlık olarak cevapları takip edebilirsiniz.

...

Faaliyet

Faaliyeti bulunan öğrencileri işaretlemeye yarayan modüldür. İşaretleme yapılırken öğrencinin niçin alındığı ise yoklama ekranında gözükür.

...

Uzaktan Eğitim

Dersi ister mobilden isterseniz webden başlatın; öğrenciler otomatik bilgilendirilir ve eğitiminize sistemimiz üzerinden devam edersiniz!